N

Zapoznaj się z pierwszym rozdziałem "Tututu odkrywa (nie)zwyczajność"

Witaj w gronie miłośników Literatury jeszcze piękniejszej. Dziękujemy za zakupy. 

W oczekiwaniu na twoją książkę zapoznaj się z pierwszym rozdziałem. 

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

Oto próbka tekstu naszej pierwszej książki.

Książka jest wydrukowana na pięknym, aksamitnie gładkim, papierze z certyfikatem FSC® w gramaturze 130 g/m2, pochodzącym z recyklingu i drzew pilnowanych przez Radę FSC®. Twarda okładka pokryta jest folią wytwarzaną z kukurydzy o fakturze lnu. Wklejka, na której znajduje się mapa, to papier o strukturze prążkowanej (również z certyfikatem FSC®), bardzo podobny do papieru, na którym powstały oryginalne ilustrację.

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

Oto próbka tekstu naszego pierwszego Ebooka. Książka w tej formie przygotowana jest w foramatach .epub i .mobi. Format stron i ilustracji  przystosowany został do oglądania na pojedynczym wyświetlaczu.

Tututu odkrywa (nie)zwyczajność

przez Anna Pactwa | Rozdział 1

Posłuchaj naszego dzieła w wydaniu dźwiękowym. Na nagraniu usłyszysz głos samej Anny Pactwy założycielki wydawnictwa, z wykształcenia polonistki i psychologa dziecięcego, skupionej w swoim życiu zawodowym na edukacji najmłodszych. To dzięki temu książka przeczytana jest tak że… dzieci po prostu chcą jej słuchać.