Twoje zamówienie

DZIĘKUJEMY!

KUPUJĄC NA NASZEJ STRONIE WSPIERASZ NASZE WYDAWNICTWO. 

Twoje zamówienie

Kupując w naszej księgarni wspierasz nasze wydawnictwo.  Dziękujemy. 

 

 

Dane płatności

Twoje zamówienie

Produkt Kwota
Nikt nie widzi słoni - Papier
  × 1
39,00
Kwota 39,00
Wysyłka

Wybierz na mapie
Łącznie 50,90
  • System płatności tpay.com to bezpieczny i szybki sposób płatności, który został wybrany przez odbiorcę płatności w celu przyjęcia od Ciebie płatności za produkt

    Jeśli chcesz zapłacić kodem BLIK, wpisz go i dokończ zamówienie.

    W przeciwnym wypadku pozostaw to pole puste.

    Kod BLIK

Twoje dane osobowe będą użyte do przetworzenia twojego zamówienia, obsługi twojej wizyty na naszej stronie oraz dla innych celów o których mówi nasza polityka prywatności.
Oświadczam, iż zostałem/am poinformowany/a, że po udostępnieniu produktu cyfrowego przez Sklep utracę prawo do odstąpienia od Umowy sprzedaży.

Wydawnictwo Pactwa dopiero wchodzi na rynek – w jakże pięknym, kolorowym stylu! Anna jest radosną pasjonatką, co widać nie tylko po jej mediach internetowych, lecz także po tym, jak przebiega współpraca w jej wydawnictwie. Bo rzeczywiście jest to współpraca: autor, wydawca, redaktor i korektor wspólnie decydują o brzmieniu tekstu, na każdym etapie prac. Wierzę, że zadowoleni będą także Czytelnicy. I Autorzy, którzy zechcą wydać swoje książki pod skrzydłami Anny. Możecie być pewni, że zrobi ona wszystko, by książka była piękna i językowo, i wizualnie!

– Kaja Jaroszewska | Korektor i redaktor
językowy

Po pierwsze – praca w Wydawnictwie Pactwa to przygoda! Ania jest wydawcą, który słucha, zaskakuje, inspiruje, potrafi się zachwycić i dokładnie wie, czego chce od procesu wydawniczego – a są to książki piękne i zachwycające. Dlatego praca tutaj jest wymagająca, ale naj(nie)zwyczajniej warto. Wydawnictwo Pactwa to Miejsce, w którym ważni są także ludzie, jestem wdzięczna, że mogę współpracować z zespołem profesjonalistów pełnych pasji i nastawionych na dialog. Wydaje tutaj pierwszą książkę i czuję, że nie mogło stać się piękniej. Życzę Wydawnictwu Pactwa Pięknej Podróży!

– Anna Świątek | Autorka i ilustratorka

Z każdą kolejną stroną czułam, że narasta we mnie wzruszenie i wdzięczność. Wzruszenie, że Ktoś ubrał w słowa prostotę dzieciństwa, czar codzienności i wyjątkowość relacji (ba, nawet to wymalował!). Wdzięczność, że Ktoś dzięki swej uważności i wrażliwości nadał temu kształt. To musiało się udać. Wydawnictwo Pactwa tworzy literaturę przepiękną! Takich książek chcę dla mojej córki, życzę jej by odkrywała (nie)zwyczajność każdego dnia!

– Justyna Sarna-Szoszkiewicz | Filolog, pedagog, mama

Współpraca z Wydawnictwem Pactwa to przede wszystkim przyjemność. Bo czego więcej może sobie życzyć pasjonat książek, niż widzieć, jak one powstają – od samego początku, zadbane z każdej strony – a przy tym móc pracować z osobami podchodzącymi do rzeczy w równie entuzjastyczny, otwarty i radosny sposób. Pactwa to pasja, pozytywna energia, ale też profesjonalizm i dbałość o szczegóły. To najlepsze miejsce na rozwinięcie skrzydeł – i dla Autora, i Czytelnika!

– Alicja Podkalicka | Redaktor

Współpraca z Wydawnictwem Pactwa daje mi dużo zawodowej satysfakcji i dostarcza wyzwań, które podejmuje z przyjemnością. Anna Pactwa to osoba ceniąca sobie najwyższą jakość, dzięki czemu ja również pracuję na 200%, – co rozwija mnie jako grafika. Z całego serca polecam każdemu taką współpracę!

– Piotr Krużel | Grafik DTP