N

Zapoznaj się z pierwszym rozdziałem "Podróżności"

Witaj w gronie miłośników Literatury jeszcze piękniejszej.

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

Oto pierwszy rozdział naszej drugiej książki. Książka jest wydrukowana na  papierze FSC® w gramaturze 115 g/m2. Ilustracje, które stworzyła wspaniała krakowska artystka Anna Torczyńska, idealnie obrazują niejednoznaczność podróży Krisa. Obrazy powstały z inspiracji oryginalnymi fotografiami z wypraw. Książka jest szyta trzema kolorowymi nićmi. Ma oryginalny, otwarty grzbiet aby rozkładane ilustracje prezentowały się jak najlepiej na jej aksamitnie gładkim papierze. Papier pochodzi oczywiście z recyklingu oraz świeżych drzew, pilnowanych przez FSC®. Jest to książka w miękkiej oprawie. W środku okładki – tak, w środku – znajdziesz mapę, która poprowadzi Cię w tej podróży.

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to DearFlip WordPress Flipbook Plugin Help documentation.

Oto pierwszy rozdział naszego drugiego Ebooka. Książka w tej formie przygotowana jest w formatach .epub i .mobi. Format stron i ilustracji  przystosowany został do oglądania na pojedynczym wyświetlaczu. Wspaniałe ilustracje Anny Torczyńskiej w skali szarości dostarczają zupełnie nowych doznań podczas podróży z Krisem.

Podróżności czyli opowieści o codzienności w podróży

przez Mateusz Sala | Rozdział 1

Posłuchaj naszego dzieła w wydaniu dźwiękowym. Na nagraniu usłyszysz głos Mateusza Sala z wykształcenia Aktora i Archeologa na codzień zajmującego się produkcją video i dźwięku. To dzięki temu książka przeczytana jest tak że… po prostu chce się jej słuchać.